ÇAĞSİAD AYLIK RUTİN İŞ BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Çağdaş İş İnsanları Derneği'nin bu ay gerçekleştirdiği “iş buluşması” ana teması özelde Elazığ depreminde gerçekleştirilen çalışmalardı. İş İnsanı ve ÇAĞSİAD Yönetim Kurulu Üyesi, Erdoğan Uludağ, Elazığ’da gerçekleştirilen yardım çalışmalarından bahsetti. Toplantının diğer Bölümünde ÇAĞSİAD ve iş yaşamı üzerine konuşmalar gerçekleştirildi. ÇAĞSİAD Başkanı İsmail Ali Şahin ve ÇAĞSİAD İstanbul Şubesi Başkanı Adnan Bulut; İş yaşamında dayanışma ve iş geliştirme üzerine konuşmalar gerçekleştirdiler.

ÇAĞSİAD Başkanı İsmail Ali Şahin konuşmasında şunları söyledi : “Çağdaş İş insanları Derneği; kurulduğu günden bu yana misyonu ve vizyonu doğrultusunda çağdaş dünya görüşüne sahip üyeleri ve yönetim kadrosuyla; üyesi olan  esnafın ve ülke ekonomisinin temel taşını oluşturan KOBİ’lerin dayanışmasını sağlamayı, sorunlarını paylaşabileceği ve çözüm noktasında birlikte hareket edebileceği bir örgütlülük yaratmayı ilke edinmiştir.   Daha çok iletişim, daha çok ticari ilişki, daha çok proje ve daha etkin ÇAĞSİAD diyerek çıktığımız yolda Türkiye’nin değerli sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerin daha da kuvvetlendirilmesi, Kobilerin gelişmesinde rol oynayan  KOSGEB, Kalkınma Ajansları vb. kurumlarla üyelerimizi ortak noktada buluşturmak, STK ve Üniversite işbirliği ile  üyelerimizin  gelişimine katkı sağlamak, üyelerimizin sosyal anlamda da gelişimini sağlayacak seminer, konferans gibi etkinlikleri organize etmek  ana çalışma konularımız arasında yer almaktadır. Bir gereklilikten doğan ÇAĞSİAD; Türkiye genelinde yürütülen örgütlenme çalışmalarıyla elde ettiği başarıyı  yurt dışında temsilciliklerle desteklemek ve  örgüt ağını geliştirmek hedefindedir. En önemli varlığımız ve ilham kaynağımız insanlardır… Gelin bir olalım, diri olalım birleşmeliyiz ki iri olalım…”

 Topantıya katılan 40 firmadan birisi olan, WORLD MEDIA GROUP Genel Yayın Yönetmeni İlker Kaplan’da ÇAĞSİAD'ın iskeletini oluşturan KOBİ’lerin yeni sanayi devrimine hazırlanmasının kaçınılmaz olduğuna değindi. Bu konuyla ilgili ve genel olarak Çağdaş İş İnsanları Derneği ile ilişkilerini geliştireceklerini ve desteklerinin yoğunlaşarak süreceğini sözlerine ekledi.   

 

İletişim

World Media Groupe - Dünya Medya Grubu - MERKEZ: AKŞEMSETTİN MAHALLESİ GÜNEŞ SOKAK
NO :48 / 1 EYÜP /İSTANBUL
ŞUBE: MERKEZ MAH. ABİDEİ HÜRRİYET CAD. İSKETE SOK. NO: 15 / 4 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Ofis-Tel:0 850 532 94 68
Fax: 0 212 427 00 15
Yazı işleri - İlker Kaplan:
0 505 400 94 34
Reklam-Müdürü Zafer Altın:
0 546 675 59 49
Muhasebe-Düzgün Öncü:
0 542 292 83 85
İdari-Hatice Karabay:
0 505 400 94 33


makineotomasyondergisi@gmail.com - worldmediareklam@gmail.com - gazete.haber@gmail.com